Anna Suszek, uczennica klasy 6b SP, laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Płynąć pod prąd”

5 maja otrzymaliśmy miłą wiadomość, że nasza uczennica Anna Suszek otrzymała III nagrodę za wiersz pt.” Mały Powstaniec” w IX Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Płynąć pod prąd”, który zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 66 im. Zbigniewa Herberta we Wrocławiu. Honorowy Patronat nad konkursem objął siostrzeniec Z. Herberta – dr hab. Rafał Żebrowski oraz Wojewoda Dolnośląski i Dolnośląski Kurator Oświaty. Honorowym Przewodniczącym Jury był prof. Jan Miodek. Spośród 109 uczestników z 82 szkół docenione i nagrodzone zostały zdolności poetyckie naszej Ani. Gratulujemy! Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 3 października 2019 r. w V LO im. Z. Herberta w Słupsku podczas XXI Zjazdu Klubu Herbertowskich Szkół.

Aniu, cieszymy się bardzo i życzymy dalszych sukcesów.