Hania, Iga i Aleksandra wzięły udział we wspaniałym show na dworcu kolejowym

W pociągu naszych marzeń jest pełno dziwnych zdarzeń. Bajeczne świeci słońce. Wagonów są tysiące…
Ruszamy wszyscy śmiało, przygoda jakich mało. Jedziemy w stronę słońca, by bawić się bez końca.”

 

Kolej na Lubin! 9 czerwca do Lubina wjechał pierwszy po długiej przerwie pociąg pasażerski i z tej okazji 8 czerwca, odbyło się niezwykłe widowisko inaugurujące powrót połączeń kolejowych do miasta. Wystąpili między innymi Sarsa oraz 180-osobowa orkiestra pod batutą Mariusza Dziubka. Na scenie pojawili się także lubinianie, którzy zostali wyłonieni w castingu zorganizowanym w Centrum Kultury „Muza”. Naszą szkołę reprezentowały Hania Telatyńska, Iga Kozłowska oraz Aleksandra Gawron.

 

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.