KOMUNIKAT W SPRAWIE EGZAMINU GIMNAZJALNEGO

Szanowni Państwo. Drodzy Rodzice.

 

Informuję, że Egzamin Gimnazjalny w dniach 10-12.04.2019 r. odbędzie się zgodnie z wcześniejszym harmonogramem.

Proszę o przybycie gimnazjalistów o godz. 8.00 do następujących sal:

3AG – sala nr 03

3BG – sala nr 04

3CG – sala nr 06

3DG – sala nr 017

Egzamin zostanie przeprowadzony pod nadzorem zespołów składających się głównie z nauczycieli spoza szkoły.

 

Informuję także, że w dniu jutrzejszym akcja strajkowa w placówkach oświatowych nadal będzie kontynuowana. W związku z powyższym informuję, że zajęcia dydaktyczno-wychowawcze  w Zespole Szkół Sportowych w Lubinie nie będą prowadzone. Bardzo proszę o zapewnienie w domu opieki uczniom, których rodzice zgłosili wcześniej potrzebę opieki świetlicowej o ile to możliwe.

 

Dziękuję za życzliwe podejście Państwa do protestu w dniu i proszę nadal o wyrozumiałość i uważne śledzenie strony internetowej Szkoły, na której będę na bieżąco zamieszczać informacje związane z akcją protestacyjną, w tym przede wszystkim z terminem zakończenia protestu.

 

Z poważaniem
Barbara Szymańska
Dyrektor ZSS w Lubinie