Prosimy o przyłączenie się do akcji „Zamiast bukietu – uśmiech małej Blanki”

„Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia” [Albert Einstein]

 

Jak co roku Szkolne Koło Wolontariatu zwraca się z prośbą do wszystkich uczniów i rodziców o przyłączenie się do akcji „Zamiast bukietu uśmiech małej Blanki”. W dniu zakończenia roku szkolnego, zamiast wręczać nauczycielom kwiaty, wrzućmy do puszki kwestarskiej kilka złotych dla Blanki, córki nauczyciela naszej szkoły, która cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Zostaną one przeznaczone na leczenie i rehabilitację dziecka. Pomóc można także poprzez wpłaty na konto dziewczynki:

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”
Spółdzielczy Bank Ludowy:  89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
Tytułem: 814K – Blanka Koliszak – darowizna na pomoc, specjalistyczne leczenie i ochronę zdrowia.