Wycieczka do Londynu

 

LONDYN I OKOLICE
Londyn – Windsor – Brighton

Termin: 27.04.2019 – 03.05.2019
CENA: 1450 zł (płatność w 3 ratach, możliwość dofinansowania z zakładu pracy)

 

PROGRAM RAMOWY:

  • 1 DZIEŃ – wyjazd w umówionych godzinach. Przejazd przez Niemcy, Holandię, Belgię do Francji.
  • 2 DZIEŃ – przekroczenie promem Kanału La Manche z Calais do Dover (słynne z białych klifów) we wczesnych godzinach porannych. Przejazd do LONDYNU, zwiedzanie dzielnicy muzealnej – wizyta w Muzeum Historii Naturalnej i Muzeum Nauki. Spacer przez Hyde Park – największy park Londynu do słynnej ulicy handlowej Oxford Street. Przejazd do rodzin na obiadokolację i nocleg.
  • 3 DZIEŃ – po śniadaniu przejazd do WINDSORU – zwiedzanie największego zamieszkałego zamku świata, m.in. apartamenty królewskie, domek dla lalek królowej Mary,- przejazd do Pałacu HAMPTON COURT – wizyta w ogrodach. Powrót do rodzin na obiadokolację i nocleg.
  • 4 DZIEŃ – po śniadaniu przejazd do Warner Bros Studio Tour London – zwiedzanie studia filmowego wybudowanego pod potrzeby produkcji filmu Harry Potter. Następnie przejazd do dzielnicy City of London – spacer w okolicach katedry St Paul’s, wizyta w Tower of London, słynne byłe więzienie, obecnie można tu zobaczyć m.in. brytyjskie insygnia królewskie, zobaczymy też Tower Bridge. Powrót na obiadokolację i nocleg
  • 5 DZIEŃ – śniadanie. Przejazd do Brighton – spacer po jednym z największych kurortów nadmorskich Anglii. Zwiedzanie: Akwarium morskie, Royal Pavilion, odpoczynek na plaży, zakupy w Primark. Powrót do rodzin na obiadokolację i nocleg.
  • 6 DZIEŃ – po śniadaniu całodzienne zwiedzanie LONDYNU: London Eye, budynki Parlamentu z słynną wieżą zegarową na której zawieszony jest symbol Londynu – dzwon Big Ben, Westminster Abbey, Whitehall, Downing Street, Budynki gwardii konnej, St. James’s Park, Buckingham Palace, The Mall. Trafalgar Square, National Gallery, Piccadilly Circus, China Town, Leicester Square. Powrót do autokaru w godzinach wieczornych. Przejazd do Dover – przeprawa promem z Dover do Calais.
  • 7 DZIEŃ – przejazd przez Francję, Belgię, Holandię i Niemcy do Polski. Powrót w godzinach popołudniowych.

Cena wycieczki obejmuje:
– przejazd autokarem z dvd, barkiem, wc, klimatyzacją;
– 4 noclegi u rodzin brytyjskich;
– 4 śniadania, 4 packed lunche, 4 obiadokolacje;
– ubezpieczenie NNW i KL, opłata na TFG (10 zł);
– przeprawy promem lub eurotunelem Calais – Dover – Calais;
– opieka pilota.

UWAGA! Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i przejazdów komunikacją miejską. Każdy z uczestników zobowiązany jest obligatoryjnie przygotować: 110 GBP (osoby do 16 lat) lub 125 GBP (osoby pow. 16 lat) – kwota ta obejmuje, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdy środkami komunikacji miejskiej (metro). Program jest ramowy i może ulec zmianie, szczegóły programu ustala pilot w porozumieniu z wychowawcami.

Zapisy i szczegółowe informacje u pani Anny Fuczek (sala 015)